SERWIS DUUST KTM

serwis
Naprawa motocykli
Posiadamy pełną autoryzację KTM, rekomendowane, oryginalne narzędzia, najnowszy komputer diagnostyczny, dostęp do szkoleń i instrukcji serwisowych KTM.
serwis
Serwis eksploatacyjny
Wykonujemy przeglądy zgodne z harmonogramu serwisowym KTM, używamy oryginalnych części. Zapewniamy krótki okres oczekiwania dzięki czterem stanowiskom serwisowym.
serwis
Gwarancja
Obsługujemy naprawy gwarancyjne na podstawie gwarancji producenta i gwarancji rozszerzonej. Każda naprawa jest udokumentowana protokołem i zapisana w historii motocykla.
serwis
Likwidacja szkód komunikacyjnych
Likwidujemy wszystkie szkody komunikacyjne. Jesteśmy autoryzowanym serwisem największych towarzystw ubezpieczeniowych takich jak PZU, Allianz czy Link4.
serwis
Doskonała lokalizacja
Warsztat znajduje się w pobliżu centrum Warszawy, w znanym zagłębiu motocyklowym przy Alei Prymasa Tysiąclecia. Dysponujemy obszernym parkingiem oraz garażem.
serwis
Doświadczony zespół
Wszyscy mechanicy w zespole DUUST.CO są czynnymi motocyklistami, odbywają regularne szkolenia w centrali KTM a przede wszystkim zapewniają obsługę serwisową na najważniejszych rajdach świata takich jak Dakar.

Serwis DUUST KTM

Warsztat DUUST.CO istnieje od wielu lat. Zanim osiedliśmy w obecnej lokalizacji przez bardzo długi czas prowadziliśmy działalność na ulicy Grochowskiej w Warszawie a dużo, dużo wcześniej założyciele naszej firmy zaczęli ścigać się w największych motocyklowych rajdach na Ziemi.

To tam pierwsi mechanicy w Polsce mieli zaszczyt zetknąć się z najwspanialszymi maszynami na świecie KTM Rally Replica, które od prawie dwóch dekad zdominowały Dakar i wszystkie pozostałe wydarzenia w rajdowym kalendarzu.

KTM to stosunkowo niewielka fabryka, która nie ściga światowych trendów tylko je wyznacza. Sekret marki jest bardzo prosty. Każdy pracownik projektujący czy budujący motocykle jest motocyklistą.

W DUUST.CO zrozumieliśmy, że znajomość motocykla, jego silnych i słabych stron, emocji towarzyszących jeździe, przyjemności, smaku zwycięstw i porażek jest kluczem do pełnego zrozumienia naszych klientów i ich maszyn.

Dlatego każdy mechanik w naszej rodzinie jest czynnym motocyklistą lub zawodnikiem. Każdy miał szansę zdobyć doświadczenie w czasie rajdów takich jak Dakar czy Afriqua ECO Race lub w czasie mistrzostw Polski i Europy w motocrossie.

W naszym warsztacie poza czterema doskonale wyposażonymi podnośnikami, dedykowanymi narzędziami KTM, najnowszym komputerem diagnostycznym i najnowocześniejszym stanowiskiem serwisowym zawieszeń jesteśmy przede wszystkim my – mechanicy, motocykliści, sportowcy.

Możesz na nas liczyć. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne jest przygotowanie każdego motocykla do drogi, do wielodniowych rajdów w terenie, sportu, wypraw czy do codziennych dojazdów do pracy.

Każdy motocykl, który wyjeżdża od nas jest przygotowany na najwyższym światowym poziomie, READY TO RACE.

serwis

Autoryzowany salon i serwis KTM

Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne

serwis
serwis

Naprawy ogólne

Naprawy powypadkowe

serwis
Copyright © 2021 DUUST.CO