10.05.2020

MOTOGP 2020 - gdzie oglądać relacje z wyścigów?

MOTOGP 2020 - gdzie oglądać relacje z wyścigów?

Na jakich kanałach telewizyjnych pokazywane są wyścigi i inne sesje weekendowe?

Praktycznie w 100% w telewizji wyścigi, kwalifikacje i treningi wszystkich serii grand prix pokazywane są (jeśli są) na Polsacie Sport Extra lub Polsacie Sport News. Obie te stacje nadają w rozdzielczości HD.

Czy muszę zapłacić, aby móc oglądać w internecie?

Transmisje z wyścigów, kwalifikacji i treningów są w 100% bezpłatne! Zarówno w aplikacji IPLA na komputerze czy telefonie można włączyć transmisję bez wykupionego jakiegokolwiek dostępu płatnego, wiąże się to jedynie z założeniem konta, zalogowaniem na nie i (czasami) z obejrzeniem krótkiego bloku reklamowego. Po włączeniu transmisji nie ma już żadnych reklam, które przerywałyby oglądanie. Również transmisja na polsatsport.pl jest całkowicie bezpłatna i nieprzerywana reklamami. Co do IPLA, można ją ściągnąć na swoje urządzenie, lub oglądać na stronie internetowej platformy ipla.tv.

Czy można obejrzeć powtórkę wyścigu?

Tak, ale nie podajemy dokładnych godzin powtórek. Najlepiej po prostu przejrzeć program TV kanałów sportowych Polsatu i poszukać powtórek. W okolicach wtorku – środy w IPLA są publikowane powtórki, które można kliknąć i oglądać o dowolnej porze. Pozostają one dostępne przez kilka dni.

Czy da się oglądać MotoGP za granicą?

Z sygnałów, jakie do nas stale docierają, poza granicami naszego kraju nie jest możliwe oglądanie za pośrednictwem IPLA czy strony internetowej Polsatu Sport. W innym kraju po prostu inne stacje telewizyjne mają wykupione prawa do pokazywania MotoGP, a blokada regionalna nie pozwala na oglądanie w polskich mediach.żródło: Motogp.pl  

DUUST TEAM poleca

Pozostałe newsy

Nasz instagram

Newsletter

KTM

KTM to marka założona w 1934 roku przez Hansa Trunkenpolza w Mattighofen w Austrii. Kojarzona jest głównie z motocyklami, ale w swojej ofercie posiada także gokarty, quady, rowery, a nawet samochody. Dzięki niezawodności swoich motocykli są one często wybierane przez profesjonalistów, w tym także popularnym Rajdzie Dakar, gdzie każdego roku zajmują czołowe miejsca. Zapraszamy do sprawdzenia oferty motocykli KTM oraz części zamiennych, odzieży, materiałów eksploatacyjnych i innych produktów.

Copyright © 2021 DUUST.CO