PowerParts

Ulepsz swój motocykl KTM
PowerParts to nie tylko najlepsze akcesoria, to przede wszystkim efekt prac badawczo-rozwojowych i współpracy KTM z największymi dostawcami części tuningowych, akcesoriów, bagażu motocyklowego i setkami innych, które doprowadziły do wydania wspaniałego katalogu. Dzięki niemu spersonalizujesz swój motocykl i poprawisz jego osiągi. Każdy artykuł z katalogu KTM PowerParts został specjalnie zaprojektowany, aby wydobyć to, co najlepsze z Twojego motocykla.
Popraw swoją jazdę
Każda część została wykonana z najwyższą precyzją, przy użyciu materiałów i technologii pochodzących ze świata wyścigów, takich jak włókno węglowe, tytan i powłoka anodowa zwiększająca wytrzymałość. Projektowane z naciskiem na zmniejszenie masy, zwiększenie osiągów silnika oraz ulepszenie aerodynamiki i komfortu jazdy, KTM PowerParts pozwalają zwiększyć możliwości w każdym zastosowaniu, zarówno w jeździe terenowej, jak i czystym pędzie po autostradzie.
Doradztwo bez ściemy
Dzięki doświadczeniu rajdowemu potrafimy spojrzeć na każdego kierowcę i motocykl w indywidualny sposób i zrozumieć jego zadania i potrzeby. Wiemy, że tak jak motocykle rajdowe Twój KTM potrzebuje określonych akcesoriów żeby osiągnąć najlepsze wyniki. Pomożemy Ci dobrać to czego naprawdę potrzebujesz, cała reszta zależy od Twojej fantazji.

KTM PowerParts

Copyright © 2021 DUUST.CO